Dünya Bu Evlenme Teklifini Konuşuyor! Maratona Katılan Adamın Sırtındaki Dev Kutu Herkesin Merak Konusu Oldu

BBC’nin haberine göre, Stevenage’den Daniel Fairbrother, Londra Maratonu sırasında sevgilisi Hayley’e unutulmaz bir an yaşattı. Koşu sırasında 26 kilogramlık buzdolabını sırtında taşıyan Fairbrother, Big Ben’in gölgesinde evlenme teklif etti.

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ LONDRA’YI AYAKTA ALKIŞLATTI

Maraton boyunca tuvalet kağıdına sarılı bir nişan yüzüğünü yanında taşıyan Fairbrother, Hayley’e “Senin gibi, beni desteklemekten ve cesaretlendirmekten mutlu olan birini bulduğumda… senin etrafında olduğundan emin olmam gerekiyor” dedi. Bu duygusal an, kalabalığın coşkulu tezahüratları arasında gerçekleşti.

Hayley, BBC’ye duygusal anını anlatırken, “Dünyaya geri dönmeye çalışıyordum” dedi ve Fairbrother’ın bu özel anı için ne kadar emek harcadığını belirtti. Fairbrother, maraton boyunca yaşadığı zorluklara rağmen, bu anın her şeye değdiğini söyledi.

DİĞERLERİNİ DE ŞAŞIRTAN ROMANTİK JEST

Fairbrother’ın bu sıradışı evlenme teklifi, diğer koşucular ve izleyiciler arasında da büyük bir alkış aldı. Maraton boyunca Tallulah adını verdiği buzdolabını sırtında taşıyan Fairbrother’ın kararlılığı ve romantizmi, olayı unutulmaz kıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x