Tatil için gittikleri deniz kıyısındaki beldede acıların en büyüğü ile karşılaştılar

Akçakoca’da Bayram Tatilinde Aile Dramı: Anne Baba ve İki Çocuk Kurtarıldı, Denizde Kaybolan Genç Aranıyor

Kurban Bayramı tatili için Akçakoca sahiline gelen bir aile, denizde boğulma tehlikesi geçirdi. Beş kişilik aileden dört kişi kurtarılırken, 16 yaşındaki İbrahim K. denizde kayboldu ve arama çalışmaları devam ediyor.

Olayın Ayrıntıları

Denizde Boğulma Tehlikesi:

Ankara’dan Kurban Bayramı tatili için Düzce Akçakoca’ya gelen Kadir ve Sebahat K. çifti, çocukları Yağmur, Cemal ve İbrahim K. ile Çayağzı Plajı’nda denize girdi. Dalgalı denizde açılan aile bir süre sonra çırpınmaya başladı.

Kurtarma Çalışmaları:

Arama Çalışmaları

Ekiplerin Çalışmaları:

İhbar üzerine olay yerine sevk edilen Sahil Güvenlik ve jandarma ekipleri, İbrahim’i arama çalışmalarına başladı. Sahil Güvenlik ekipleri, tekne ve botlarla yüzeyden, dalgıçlarla su altından, helikopterle havadan ve jandarma da karadan çalışmalara katılıyor.

Sahildeki Endişeli Bekleyiş:

Kurtarılan aile, çocuklarının bulunması için başlatılan çalışmaları sahilde endişeyle takip ediyor. Aileye yardım edenlerden Burak Buldu, denizden gelen çığlıklar üzerine suya atladıklarını ve dört kişiyi kurtardıklarını, ancak bir kişinin kaybolduğunu söyledi.

Son Durum

Arama çalışmaları sürerken, aile ve çevredeki insanlar sahilde umutla bekliyor. Yetkililer, arama çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini belirtti. Bu acı olay, bayram tatilinde yaşanan üzücü bir aile dramı olarak kayıtlara geçti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x